VELKÁ CENA MZ DANCE TEAM A KD ŽELEZNIČÁŘŮ – Memoriál Aloise Dvořáka

Sváteční sobotu dne 28.9. 2019 prožily všechny naše soutěžní páry v překrásných prostorách novorenesančního Národního domu na Vinohradech.

Reprezentativní prostředí dvou tanečních sálů, kde probíhaly soutěže paralelně, poskytlo této soutěži nezapomenutelnou atmosféru. Na velkém Majakovského sále probíhala Super taneční liga juniorů, mládeže a seniorů. V komorním Raisově sále pak ostatní postupové soutěže.
Ve všech věkových kategoriích měl náš taneční klub své zastoupení.
Dětskou kategorii hrdě reprezentovaly dva páry, Tomáš Janča a Sára Netalová a Dan Legeza a Adéla Denková.  V těžké konkurenci Tomáš se Sárou dokonce postoupil do finále v kategorii Děti-II-KOMBI.
V juniorské kategorii zatančily opět 3 naše páry. V soutěži JUN-I-E získal Richard Adam a Nikola Šabatková stříbrnou medaili ve standardních tancích, což byl ohromný úspěch, jelikož tančili na své první velké soutěži.     Za JUN-II-E si pár Lukáš Mazanec a Kateřina Vildová vytančil také druhé místo ve standardních tancích a v kategorii JUN-I-D se protančil ve standardu pár Maxim Mlčák a Adina Vacková na bronzový stupínek. V mládežnické kategorii ve velké Super lize tančil pár Jan Vild a Ellen Musilová. Ve velké konkurenci se protančil do semifinále.
Děti prokázaly v této soutěži velkou míru profesionality a týmového ducha, jeden druhému fandily a povzbuzovaly se. Patří jim náš velký dík za skvělou reprezentaci.
V neposlední řadě je třeba vyzdvihnout i trpělivost všech rodičů, kteří během tak velké soutěže děti podporovali a v mumraji tanečníků všech věkových skupin, dokázali ohlídat všechny začátky soutěží.  
 I jim patří naše velké poděkování. Všichni jsme si užili krásný den ve víru tance…

Nejstarší z našich tanečníků Jan Vild a Ellen Musilová nelenili ani den na to a na plzeňské soutěži Grand Prix Parkhotelu Plzeň si v konkurenci dospělých párů třídy A ve standardu vytančili zlato a bronz v latině.

Všem párům blahopřejeme a přejeme další takové úspěchy.

FOTOGALERIE

Kalendář akcí

<   ZÁŘÍ 2016   >

Aktuality Akce Reportáže Kroužky Tábory Pronájmy
Dům dětí a mládeže Klatovy, 5 května 109, 339 01 Klatovy
Tel.: 376 311 345, e-mail: ddm@klatovy.cz
© 2017