Podzimní pohár města Kladna

Druhý listopadový víkend pokračovali naši tanečníci v tanečním klání ve Sportovní hale Kladno, kde byla pořádána TK Admíra a Městem Kladno velká taneční soutěž pro juniorské, mládežnické a dospělé taneční páry. Soutěže se účastnilo přes 350 párů z celé ČR.

Naše čtyři páry byly zaprezentovány do juniorských kategorií JUN-I-E, JUN-II-E, JUN-I-D, JUN-II-D. 

V mladší juniorské kategorii třídy E se povedlo oběma našim mladším párům, Tomáš Janča-Sára Netalová, Richard Adam-Nikola Šabatková, probojovat do finále v latinskoamerických tancích. Tomáš se Sárou skončil těsně pod stupni vítězů, na 4. místě.
Ve starších juniorech třídy E přivezl pár Lukáš Mazanec-Kateřina Vildová další zlatou medaili ve standardních tancích a tím se posouvá do vyšší výkonnostní třídy D.
Třídu D jsme v juniorských kategoriích měly zastoupenou párem Maxim Mlčák-Adina Vacková. V tvrdé konkurenci až 20 párů v jednotlivých soutěžích skončil těsně před branou semifinále.
Všem párům děkujeme za skvělou profesionální reprezentaci na tak velké soutěži, gratulujeme k většímu či menšímu úspěchu a přejeme vytrvalost a píli v dalších trénincích.

FOTOGALERIE

Kalendář akcí

<   ZÁŘÍ 2016   >

Aktuality Akce Reportáže Kroužky Tábory Pronájmy
Dům dětí a mládeže Klatovy, 5 května 109, 339 01 Klatovy
Tel.: 376 311 345, e-mail: ddm@klatovy.cz
© 2017