Olympiády 1.stupeň ZŠ

Název Školní kolo Okresní kolo
Místo Datum Garant Propozice Výsledky
Matematický klokan, Cvrček, Klokánek 10.10.2018 Probíhá na školách 0.0.0000 p. Povolný
Matematická olympiáda Z 5 do 22.11.2018 / 5.1.2019 DDM Klatovy 30.1.2019 Mgr. Jílková
Recitace do 17.2.2019 DDM Klatovy 7.3.2019 MgA. Lukášová
Pythagoriáda 5.ročník - Sušice 4.-5.4.2019 ZŠ Lerchova Sušice 28.5.2019 Mgr. Smolová
Pythagoriáda 5.ročník - Horažďovice 4.-5.4.2019 ZŠ Blatenská Horažďovice 28.5.2019 Mgr. Homolková
Pythagoriáda 5.ročník - Klatovy 4.-5.4.2019 DDM Klatovy 28.5.2019 p. Povolný

Olympiády 2.stupeň ZŠ

Název Školní kolo Okresní kolo
Místo Datum Garant Propozice Výsledky
Mat. klokan Benjamín, Kadet 10.10.2018 Probíhá na školách 0.0.0000 p. Povolný
Přírodovědný Klokan Kadet 10.10.2018 Probíhá na školách 0.0.0000 p. Povolný
Dějepis do 23.11.2018 DDM Klatovy 16.1.2019 Mgr. Beranová
NJ I.A , II.A do 11.1.2019 ZŠ Plánická Klatovy 24.1.2019 Mgr. Luňáčková
Matematická olympiáda Z 9 do 30.11.2018 / 5.1.2019 DDM Klatovy 30.1.2019 Mgr. Jílková
ČJ ZŠ do 30.11.2018 DDM Klatovy 31.1.2019 Mgr. Cihlář
NJ II.B gymnázia do 11.1.2019 Gymnázium Klatovy 12.2.2019 Mgr. Ostrovská
AJ I.B , II.B gymnázia do 31.1.2019 Gymnázium Sušice 13.2.2019 Mgr. Kolářová
AJ I.A , II.A do 31.1.2019 DDM Klatovy 14.2.2019 Mgr. Pachmanová
Zeměpis A,B,C do 31.1.2019 DDM Klatovy 20.2.2019 Mgr. Pšajdl
Chemie D do 12.2.2019 Gymnázium Klatovy 4.3.2019 RNDr. Gorner Ph.D.
Recitace - okrskové kolo do 17.2.2019 DDM KT, SU ,HOR ,NÝ 7.3.2019 MgA. Lukášová
Recitace – okresní kolo DDM Klatovy 22.3.2019 MgA. Lukášová
Fyzika E,F do 13.3.2019 DDM Klatovy 3.4.2019 Mgr. Luděk Volák
MO Z6,Z7,Z8 do 18.1.2019 / 15.3.2019 DDM Klatovy 9.4.2019 Mgr. Jílková
BIO C do 8.2.2019 DDM Horažďovice 10.4.2019 Mgr. Pollak
BIO D do 8.2.2019 DDM Horažďovice 16.4.2019 Mgr. Pollak
Archimediáda do 4.5.2019 Gymnázium Klatovy 15.5.2019 RNDr. Kislingerová
Pythagoriáda 6,7,8 4.-5.4.2019 ZŠ Lerchova 25.5.2019 Mgr. Smolová
Pythagoriáda 6,7,8 4.-5.4.2019 DDM Klatovy 25.5.2019 p. Povolný
Pythagoriáda 6,7,8 4.-5.4.2019 ZŠ Lerchova Sušice 25.5.2019 Mgr. Smolová

Olympiády střední škola

Název Školní kolo Okresní kolo
Místo Datum Garant Propozice Výsledky
Přírod.Klokan Junior 10.10.2018 Probíhá na školách 0.0.0000 p. Povolný
Programování / Aplikační Software do 22.2.2019 Gymnázium Klatovy 0.0.0000 MgA. Hladký
Mat.klokan Junior, Student 22.3.2019 Probíhá na školách 0.0.0000 p. Povolný
ČJ SŠ do 30.11.2018 DDM Klatovy 28.1.2019 Mgr. Špád
NJ III. A do 16.1.2019 Gymnázium Klatovy 29.1.2019 Mgr. Ostrovská
AJ III.A do 31.1.2019 Gymnázium Sušice 13.2.2019 Mgr. Kolářová
Zeměpis D do 31.1.2019 DDM Klatovy 20.2.2019 Mgr. Pšajdl
SOČ do 28.2.2019 Gymnázium Klatovy 19.3.2019 Mgr. Pytlíková
Aktuality Akce Reportáže Kroužky Tábory Pronájmy
Dům dětí a mládeže Klatovy, 5 května 109, 339 01 Klatovy
Tel.: 376 311 345, e-mail: ddm@klatovy.cz
© 2017