Národní muzeum, procházka Prahou

Prohlídka zrekonstruovaného Národního muzea a následná procházka Prahou dle zbývajícího času.
Sraz na vlakovém nádraží v 7:10 h., návrat vlakem v 18:27 h.

• Kód

112010

• Název

Národní muzeum, procházka Prahou

• Termín konání

04.02.2022 07:10 - 18:27

• Místo konání

dle informace v přihlášce

• Hlavní vedoucí

Jana Soukupová

• Věková skupina

10-15 let

• Sraz účastníků

na vlakovém nádraží v 7:10 h.

• Vybavení na akci

jídlo, pití, pohodlná obuv, pláštěnka/deštník, malé kapesné

• V ceně zahrnuto

doprava