Mikulášovy patálie a Národní muzeum

PŘIHLAŠOVÁNÍ BUDE SPUŠTĚNO 1. 10.

Program na podzimní prázdniny - návštěva Národního muzea a divadelního představení Mikulášovy patálie.

• Kód

122003

• Název

Mikulášovy patálie a Národní muzeum

• Termín konání

26.10.2022 09:00 - 23:29

• Místo konání

dle informace v přihlášce

• Hlavní vedoucí

Ludmila Tomášková

• Věková skupina

7-18 let

• Sraz účastníků

na vlakovém nádraží v 9 hod.

• Vybavení na akci

jídlo a pití na celý den, pláštěnku, kapesné

• V ceně zahrnuto

cesta vlakem, vstup do Národního muzea, vstupenka na divadelní představení